KONTAKT

Opisz swój problem możliwie szeroko, to pozwoli mi udzielić Ci właściwej pomocy.

Często do udzielenia porady prawnej będę potrzebować więcej informacji lub dokumentów, przygotuj je w przypadku gdy wybierzesz bezpośrednią formę kontaktu ze mną.

Pamiętaj możesz zapytać o wszystko co Cię nurtuje, jestem po to by rozwiać Twoje wątpliwości. Wybierz odpowiednią dla Ciebie formę kontaktu.

Kancelaria nie udziela bezpłatnych porad prawnych. Z uwagi na szczególny charakter spraw, każda porada prawna jest wyceniana indywidualnie.

Zgodnie z Kodeksem Etyki Radcy Prawnego wysokość wynagrodzenia ustalana jest z Klientem przed przystąpieniem do świadczenia pomocy prawnej.

Kancelaria posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczonych usług.

adwokat gorzów alimenty

FORMULARZ KONTAKTOWY

Potrzebujesz pomocy prawnej? Zapytaj jak możemy ci pomóc!

Łącznie maks. 2mb, dopuszczalne rozszerzenia: JPG, DOC, DOCX, PDF, RTF
  • Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Michałowska prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Mieszka I 39, lok. 71 , NIP: 599-324-58-72, dalej jako ,,Kancelaria”.
    Administrator danych przetwarza dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora danych w postaci komunikacji z Użytkownikami Strony internetowej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Użytkownikiem strony.
    Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.

E-MAIL

kontakt@kancelariamichalowska.pl

TELEFON

+48 535 519 252

GODZINY PRACY

7.30 – 19.00