SZKOLENIA

Kancelaria prowadzi szkolenia z zakresu:

  • prawa pracy (zarówno dla pracowników i pracodawców)

  • upadłości i restrukturyzacji

  • prawa gospodarczego (w tym zasad konstruowania umów)

  • ochrony danych osobowych

SZKOLENIA DOSTOSOWANE
DO TWOICH POTRZEB

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem, daj mi znać o tym kontaktując się ze mną bezpośrednio. Dlaczego bezpośrednio? Szkolenie musi być dopasowane do Twoich oczekiwań, stąd wszelkie szczegóły warto omówić, aby program szkolenia był dla Ciebie atrakcyjny.

Zastanów się czy to ma być szkolenie dla Twoich pracowników, czy szkolenie indywidualne. W pierwszej kolejności dokonam wyceny szkolenia, następnie po jej akceptacji przez Ciebie prześlę Ci jego plan.

Szkolenia realizowane są na terenie całego kraju, nie tylko na obszarze województwa lubuskiego.

E-MAIL

kontakt@kancelariamichalowska.pl

TELEFON

+48 535 519 252

GODZINY PRACY

8.00-17.00

ZAPYTANIE

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj jak możemy ci pomóc!

  • Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Michałowska prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Mieszka I 39, lok. 71 , NIP: 599-324-58-72, dalej jako ,,Kancelaria”. Administrator danych przetwarza dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora danych w postaci komunikacji z Użytkownikami Strony internetowej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Użytkownikiem strony. Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]