O mnie

Kancelaria Radcy Prawnego w Gorzowie Wielkopolskim

Jestem Radcą Prawnym w Gorzowie Wielkopolskim.

Oferuję kompleksowe usługi między innymi z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i prawa pracy.

Doświadczenie zdobywałam już od 2013 roku w kancelariach radcowskich i adwokackich w województwie lubuskim i kujawsko-pomorskim.

Od 2019 roku prowadzę działalność w zakresie doradztwa prawnego osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Aktualnie kontynuuję ją w formie własnej Kancelarii Radcy Prawnego. Z zaangażowaniem reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami.

Jeżeli odwiedziłeś moją stronę, istnieje ogromna szansa, że mogę Ci w czymś pomóc.

Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym (w szczególności w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień), gospodarczym oraz prawie pracy. Świadczę również bieżącą pomoc prawną dla przedsiębiorców.

Moje doświadczenie: Radca Prawny w Gorzowie Wielkopolskim

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2015 roku. Od tego czasu zdobywałam i poszerzałam swoje kompetencje w kancelariach radcowskich i adwokackich na terenie województwa lubuskiego oraz w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu jako asystent sędziego w wydziale rodzinnym.

W 2019 roku ukończyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców w Zielonej Górze. Od tego czasu prowadzę również własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego. Obecnie jestem radcą prawnym i oprócz udzielania porad prawnych, reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami.

W latach 2022 -2023 pracowałam na stanowisku radcy prawnego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Oddziale, w Gorzowie Wielkopolskim. Od 2021 roku realizuje się jako nauczyciel akademicki na stanowisku Asystenta w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, aktualnie wykładam prawo pracy i prawo ubezpieczeń społecznych.

E-MAIL

kontakt@kancelariamichalowska.pl

TELEFON

+48 535 519 252

GODZINY PRACY

8.00-17.00

ZAPYTANIE

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj jak możemy ci pomóc!

  • Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Michałowska prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Mieszka I 39, lok. 71 , NIP: 599-324-58-72, dalej jako ,,Kancelaria”. Administrator danych przetwarza dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora danych w postaci komunikacji z Użytkownikami Strony internetowej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Użytkownikiem strony. Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]

OPINIE

Doskonała
Na podstawie 100 opinii
Artur Rybarczyk
Artur Rybarczyk
Moja współpraca z Panią Małgorzatą dotyczyła sprawy z zakresu prawa,hmmm ,powiedzmy rodzinnego. Przychodząc do kancelarii zostałem wysłuchany z należytą uwagą. Już na pierwszym spotkaniu można było dostrzec profesjonalizm Pani Adwokat oraz zachowanie obiektywizmu idące w parze z rzetelną wiedzą prawniczą... Czułem się jakbym rozmawiał z dobrym przyjacielem,któremu można zaufać i powiedzieć wszystko... Naprawdę bardzo gorąco polecam...
krzysztof kris81
krzysztof kris81
Pani mecenas bardzo konkretna , pomocna, nasza sprawa zajęła sie bardzo profesjonalne ,przygotowana na 100%, a przedewszystkim od poczatku mówiła jakia sa mozliwosci wygranej jak i przegranej,prawdomówna, i przede wszystkim walczyla o klienta i słusznośc samej sprawy.Sprawa zakonczona wygraną.
przedszkoleulim
przedszkoleulim
Pani mecenas bardzo rzetelnie podchodzi do sprawy. Wszystko super wyjaśnia. Polecam
Agnieszka Rokaszewicz
Agnieszka Rokaszewicz
Pani Mecenas Małgorzata Michałowska-Maksimczyk jest profesjonalistka w swojej dziedzinie😊Pomogła mi w bardzo trudnej sprawie. Ze szczególnym szacunkiem ja polecam👍Jest naprawdę bardzo dobrym prawnikiem 😊
Jakub Rzeszowski
Jakub Rzeszowski
Serdecznie polecam Panią Mecenas. W pełni profesjonalny i rzetelny pełnomocnik. Ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz prawa rodzinnego.
Joanna Baczek
Joanna Baczek
Pani Małgorzata sprawiła, że sprawa w sądzie przestała się wiązać z wielkim stresem. Jest rzetelna, skrupulatna, starannie przygotowuje pisma, pilnuje terminów, zrozumiale tłumaczy zawiłości polskiego prawa, jest wielkim wsparciem na każdym etapie. Polecam serdecznie.
john smith
john smith
11/10. To w największym skrócie o Pani Mecenas i o współpracy z nią samą. Każdy kto trafi do kancelarii Pani Małgorzaty znajdzie to czego będzie potrzebował. Wiedzę, wsparcie, zaangażowanie, doświadczenie, pomoc, empatię, cierpliwość, rzetelność... Można by tak wymieniać jeszcze kilka tuzinów ale współpracując z Panią Mecenas i mieć ją obok na sali sądowej to gwarancja tego wszystkiego. Top gorzowskich radców prawnych.
Anna Skiba
Anna Skiba
Pani Mecenas jest bardzo profesjonalna, rzetelna w swojej pracy i posiada indywidulane podejście do Klienta i sprawy, co jest rzadko spotykane na rynku usług. Polecam z całego serca współpracę z Panią Mecenas Małgorzatą Michałowską - Maksimczyk :)