O mnie

Kancelaria Radcy Prawnego w Gorzowie Wielkopolskim

Jestem Radcą Prawnym w Gorzowie Wielkopolskim.

Oferuję kompleksowe usługi między innymi z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i prawa pracy.

Doświadczenie zdobywałam już od 2015 roku w kancelariach radcowskich i adwokackich w województwie lubuskim.

Od 2019 roku prowadzę działalność w zakresie doradztwa prawnego osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Aktualnie kontynuuję ją w formie własnej Kancelarii Radcy Prawnego. Z zaangażowaniem reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami.

Jeżeli odwiedziłeś moją stronę, istnieje ogromna szansa, że mogę Ci w czymś pomóc.

Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym (w szczególności w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień), gospodarczym oraz prawie pracy. Świadczę również bieżącą pomoc prawną dla przedsiębiorców.

Moje doświadczenie: Radca Prawny w Gorzowie Wielkopolskim

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2015 roku. Od tego czasu zdobywałam i poszerzałam swoje kompetencje w kancelariach radcowskich i adwokackich na terenie województwa lubuskiego oraz w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu jako asystent sędziego w wydziale rodzinnym.

W 2019 roku ukończyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców w Zielonej Górze. Od tego czasu prowadzę również własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego. Obecnie jestem radcą prawnym i oprócz udzielania porad prawnych, reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami.

Od 2021 roku realizuje się jako nauczyciel akademicki na stanowisku Asystenta w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, aktualnie wykładam prawo pracy i prawo ubezpieczeń społecznych.

E-MAIL

kontakt@kancelariamichalowska.pl

TELEFON

+48 535 519 252

GODZINY PRACY

8.00-17.00

ZAPYTANIE

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj jak możemy ci pomóc!

  • Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Michałowska prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Mieszka I 39, lok. 71 , NIP: 599-324-58-72, dalej jako ,,Kancelaria”. Administrator danych przetwarza dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora danych w postaci komunikacji z Użytkownikami Strony internetowej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Użytkownikiem strony. Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]

OPINIE

Doskonała
Na podstawie 82 opinii
Michal Temczuk
Michal Temczuk
Takiego Pełnomocnika przez duże ,,P,, zwykle się życzy , i takim właśnie życzeniem jest Pani Małgorzata :-). Polecam .
Magdalena Sołtysiak
Magdalena Sołtysiak
Zwróciłam się o pomoc do Pani Małgorzaty w sprawie alimentacyjnej. Bardzo konkretne i rzeczowe działanie. To pierwsza rzecz na którą zwróciłam uwagę – czyli konkret, rzeczowość, jasność w przekazywaniu informacji. Stały kontakt i informacje na każdym etapie sprawy. Jestem bardzo zadowolona z usług i szczerze POLECAM. Podejście do Klienta 10/10 Dziękuje Pani Mecenas. Magdalena
Paulina Franczuk
Paulina Franczuk
Szczerze polecam Panią Mecenas, bo oprócz wiedzy prawnej posiada także wiele empatii i potrafi wesprzeć dobrym słowem 😊
Emilia Szymańska
Emilia Szymańska
Polecam Panią Mecenas 🩷 Profesjonalistka w swoim zawodzie, a do tego jest osobą sumienną, kontaktową, pełną empatii i życzliwości.
Mateusz Juraszek
Mateusz Juraszek
Profesjonalizm przez duże "P", w każdym aspekcie. Pani Mecenas to osoba o ogromnej wiedzy i doskonałym podejściem do sprawy i klienta. Niezwykle pomocna i zaangażowana w prowadzeniu sprawy. Rzetelność i sumienność - te dwa słowa idealnie odzwierciedlają prace Pani Mecenas. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Małgorzatę każdemu, kto potrzebuje pomocy profesjonalisty.
Sławomir Koban
Sławomir Koban
Serdecznie polecam usługi Pani Mecenas- pełen profesjonalizm
Katarzyna Otto
Katarzyna Otto
Współpraca merytoryczna z Panią Mecenas na najwyższym poziomie! Polecam serdecznie wszystkim, którzy potrzebują szczególnego zaangażowania prawnika w ich sprawy!
Łukasz Prządka
Łukasz Prządka
Bardzo pozytywnie i konkretnie. Polecam 👍
Karolina Rokicka-Murszewska
Karolina Rokicka-Murszewska
Pełen profesjonalizm! Polecam Panią Mecenas do współpracy