O mnie

Kancelaria Radcy Prawnego w Gorzowie Wielkopolskim i Świebodzinie

Jestem Radcą Prawnym w Gorzowie Wielkopolskim. Prowadzę również Kancelarię w Świebodzinie.

Oferuję kompleksowe usługi między innymi z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Doświadczenie zdobywałam już od 2015 roku w kancelariach radcowskich i adwokackich w województwie lubuskim.

Od 2019 roku prowadzę działalność w zakresie doradztwa prawnego osobom fizycznym i przedsiębiorcom. Aktualnie kontynuuję ją w formie własnej Kancelarii Radcy Prawnego. Z zaangażowaniem reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami.

Jeżeli odwiedziłeś moją stronę, istnieje ogromna szansa, że mogę Ci w czymś pomóc.

Specjalizuję się w prawie rodzinnym, cywilnym (w szczególności w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień), gospodarczym oraz prawie pracy. Świadczę również bieżącą pomoc prawną dla przedsiębiorców.

Moje doświadczenie: Radca Prawny w Gorzowie Wielkopolskim i Świebodzinie

Ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu w 2015 roku. Od tego czasu zdobywałam i poszerzałam swoje kompetencje w kancelariach radcowskich i adwokackich na terenie województwa lubuskiego oraz w Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu jako asystent sędziego w wydziale rodzinnym.

W 2019 roku ukończyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców w Zielonej Górze. Od tego czasu prowadzę również własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa prawnego. Obecnie jestem radcą prawnym i oprócz udzielania porad prawnych, reprezentuję swoich klientów przed sądami i urzędami.

W roku akademickim 2021/2022 realizowałam się jako nauczyciel akademicki.

Aktualnie pracuję na stanowisku radcy prawnego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Oddziale w Gorzowie Wielkopolskim.

Nie zajmuję się prawem karnym, stąd odsyłam Cię do zakładki „Radcowie i adwokaci współpracujący”.

porada prawna gorzów


RADCA PRAWNY
Małgorzata Michałowska-Maksimczyk

ZAPYTANIE

Potrzebujesz pomocy prawnej?
Zapytaj jak możemy ci pomóc!

  • Administratorem danych osobowych jest Małgorzata Michałowska prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Michałowska z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Mieszka I 39, lok. 71 , NIP: 599-324-58-72, dalej jako ,,Kancelaria”. Administrator danych przetwarza dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora danych w postaci komunikacji z Użytkownikami Strony internetowej). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skontaktowania się z Użytkownikiem strony. Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych znajdą Państwo w Polityce prywatności.
[contact-form-7 id="131" title="Contact Page Form"]